درباره ما…
شرکت بهپوش ، شرکتی بر مبنای ارائه خدمات اینترنتی می باشد که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران در سال 1398 تأسیس شده است.
این شرکت با نام “بهپوش BehPoush” به عنوان واسطه ای در قالب بازار کیف و کفش آنلاین است و در حال حاضر محدود به ارائه خدمات به صورت اینترنتی بوده که هدف آن تبلیغ، نمایش و ارائه محصولات برای فروش می باشد. 
محصولات قابل فروش در حال حاضر:
انواع کفش های مردانه ،زنانه ،بچه گانه و همچنین کیف مجلسی ،کیف اسپرت ، کوله های مدارس،کوله فانتزی و ساک های ورزشی و اسپرت 
چشم انداز :
ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی فروش اینترنتی در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

بهپوش علاوه بر در نظر گرفتن ارائه خدمات قبل و حین ثبت و پرداخت یک سفارش، بر ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب پس از فروش به مشتریان خود تاکید ویژه ای دارد و مبنای فعالیت و تعامل خود با مشتریان را توجه و احترام به ارزش های یک خرید واقعی از طرف خریدار می داند. ارزش هایی ساده اما بنیادین، هدایتگر، اثربخش و قابل احترام.
اعضا و بازدیدکنندگان گرامی می توانند از طریق کانال های ارتباطی وبسایت بهپوش ، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به بهپوش ارائه دهند و یا در مورد موضوعات مرتبط با فعالیت وبسایت، درخواست راهنمایی کنند.

https://t.me/pakhshomdehkafsh