خرید ممبر و فالوور

خدمات تلگرام و اینستاگرام

٠٩٣۵۶١۴٨۴٢۵

شماره تماس: ۴۶۰۲۴۱۲۶-۰۲۱

(۱۱ - ۱۶)

قوانین سایت

۱- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت تبلیغات برتر مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

۲- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت تبلیغات برتر زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط تبلیغات برتر به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تبلیغات برتر از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین تبلیغات برتر از سوی کاربر است

۳- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت تبلیغات برتر مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۵- تنها افراد بالای ۱۸ سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند

۶- روش ارتباطی مستند تبلیغات برتر با خریدار، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین تبلیغات برتر ثبت کرده است.

۷- روش ارتباطی مستند خریدار با تبلیغات برتر، شماره موبایل مندرج در سایت تبلیغات برتر است.

۸- درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی تبلیغات برتر رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۹- تبلیغات برتر به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۱۰- تبلیغات برتر از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

۱۱-سفارشات حداکثر طی ۴۸ ساعت کاری پس از سفارش تحویل می گردند

۱۲- در صورتی که به هر دلیل سفارشات بیش از ۵ روز کاری تاخیر داشته باشد، خریدار امکان درخواست استرداد هزینه را دارد.

۱۳- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

۱۴- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

۱۵- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود

۱۶- فالوور های ارائه شده توسط تبلیغات برتر پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد

۱۷-در مورد ممبر تلگرام نیز خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش ممبر ننماید؛ در غیر این صورت تبلیغات برتر مختار است تمام آن ممبرها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۱۸- تبلیغات برتر از پذیرش آن دسته از کانالهای تلگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.