خرید ممبر و فالوور

خدمات تلگرام و اینستاگرام

شماره تلگرام: 09306803900

@Sup_Tabligh

قوانین سایت

استفاده ی شما از سرویس های این سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت می باشد

1-اگر پیج یا کانالی که در سایت تبلیغات برتر ثبت سفارش می کند محتوای مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی داشت بدون پاسخ گویی به سفارش دهنده ، به پلیس فتا گزارش داده می شود .

2- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت تبلیغات برتر مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

3- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

4- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طرق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت تبلیغات برتر مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

5- تنها افراد بالای 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند

6- روش ارتباطی مستند خریدار با تبلیغات برتر، شماره تلفن مندرج  در سایت تبلیغات برتر است.

7- تبلیغات برتر به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

8- تبلیغات برتر از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

9-سفارشات حداکثر طی 24 ساعت کاری پس ازثبت سفارش استارت می شوند

10- در صورتی که به هر دلیل سفارشات بیش از 5 روز کاری تاخیر داشته باشد، خریدار امکان درخواست استرداد هزینه را دارد.

11- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

12- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

13- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج یا کانال در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود

14-در مورد ممبر تلگرام نیز خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش ممبر ننماید؛ در غیر این صورت تبلیغات برتر مختار است تمام آن ممبرها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

15- تبلیغات برتر از پذیرش آن دسته از کانالهای تلگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.